سئو سایت اصفهان

خدمات نشان تیم در سئو

در سئو سایت گروه فنی و مهندسی نشان تیم خدمات زیر را ارائه میکند .

سئو محتوا 

keyword research : (تعیین راهبرد محتوایی سایت براساس این فرایند است)
keyword planning : بعد از تحقیق کلمات کلیدی و برای چیدمان کلمات در محتوا صورت میگیرد . 
تولید محتوا : بر اساس هر کلمه کلیدی محتوای مناسب با آن تولید میگردد . 

سئو On site

 

مختصری از بهینه سازی

سئو در اصل بهینه کردن ساختار یک وب سایت منطبق با معیار های یک موتور جستجو می باشد . این که چرا بهینه سازی و سئو در این زمان این مقدار مهم و قابل احترام شده است جوابی بسیار واضح دارد و آن جذب بازدید است . در واقع میتوان گفت سئو بهترین راه جهت جذب مشتری نهایی را هموار میکند . رقابت وب سایت ها روز به روز بیشتر و معیار های موتور های جستجو جهت یافتن وب سایت های خوب و باکیفیت سخت تر و واقعی تر میشود . این یعنی باید کار و تلاش بیشتری انجام داد . اگر در گذشته افراد متقلبی تحت عنوان سئو کار یک سایت را با روش های نامعقول و غیر حرفه ای افزایش رنک و رتبه میدادند امروز دیگر جایی برای آنها نیست .

Awesome Image

سئو کار واقعی کیست !!!!!!

جواب واضح است کسی که به شما ضمانت بلند مدت دهد . این روز ها افرادی هستند که به این شکل فعالیت میکنند . سایت شما را دریافت و عبارات کلیدی را مشخص میکنند در یک بازه 20 روزه سایت شما را با روش های غیر اصولی ارتقاء میدهند و بعد تسفیه حساب میکنند و میروند پی کارشان و بعد از مدتی این سایت دچار افت رنک شده و هرچه با آنها تماس میگیرید تقاضای پول بیشتری میکنند . واضح است این روش بسیار نادرست است و به نوعی با اعتبار و آبروی مشتری بازی کردن به حساب میآید . به نظر بنده که مدت ها در زمینه طراحی سایت در اصفهان فعالیت داشته ام بهترین روش قرارداد های بلند مدت تضمین شده میباشد . به نوعی که من طراح سایت و سئو کار ضمانت دهم تا یکسال سایت شما رنک خود را حفظ و ورودی مشخصی از گوگل دریافت میکنید و هزینه ام را در طول قراردادم دریافت کنم . این روش بدین معنی است که فرد سئو کار باید به شکلی کار کند نه به وب سایت دیگران آسیبی برسد و نه به جیب خودش . یعنی سئوی واقعی .......

Awesome Image

آنالیز سئو سایت 

اصولاً در بحث آنالیز یک وب سایت موارد مختلفی قابل بحث و بررسی میباشد.

موارد درون سایتی :

 • تحقیق کلمات کلیدی
 • بهینه‌سازی سایت از نظر سرعت
 • لینک‌سازی داخلی 
 • بهینه سازی تصاویر
 • موارد مرتبط با Core Web Vitals
 • برسی coverage های گوگل

موارد بیرون از سایت : 

 • برسی لینک های مفید و مضر سایت
 • برسی لینک های رقبا
 • برسی لینک هایی که از طریق حمله به یک سایت ایجاد شده اند 
 • آنالیز سوشال سیگنال ها

 مشاوره سئو سایت 


یکی از خدمات بسیار ارزشمند گروه ما برای شرکت هایی که تمایل به بومی سازی مهارت سئو و بهینه سازی وب سایت در مجموعه خودشان می باشند بحث مشاوره می باشد اصولاً بحث مشاوره سایت نسبت به بحث آموزش تفاوت های چشمگیری دارد البته می توان گفت بسیار جامع تر از بحث آموزش می باشد در مشاوره سئو ما علاوه بر آنالیز و آموزش که توسط تیم خودمان صورت میگیرد موارد کاربردی و روتینی به نیروهای معرفی شده از سوی کارفرما خواهیم گفت .

بسیاری از شرکت‌ها و یا افراد علاقمند به همکاری دائم با یک سوم کار حرفه‌ای نمی باشند و دوست دارند طی یک بازه زمانی می در قالب مشاوره و آنالیز خود نیز  درگیر موضوع بهینه سازی وبسایت شوند و در نهایت بعد از یک بازه زمانی تعریف شده وابستگی های خود به تیم یا فرد سئو را قطع نمایند . 

مهم ترین سوالات سئو سایت

هزینه سایت چقدر است و به چه یک محاسبه می گردد ؟
برآورد هزینه سئو  وب سایت بستگی به نوع قرارداد و خواسته هایی که کارفرما از سئو کار دارد متفاوت می باشد. اصولاً سئو کاران بر اساس نوع تعهدشان هزینه دریافت می کنند.
 • بالا آوردن یک وب سایت روی چند کلمه کلیدی خاص
 • تعهد بر اساس میزان رشد و  ورودی های سایت
 • تعهد بر اساس بالا نگه داشتن یک وب سایت روی کلمات کلیدی و حفظ آن
 • تعهد برای جایگاه شماره ۱ گوگل

بهترین این روش عقد قرارداد سئو به چه شکل میباشد ؟ 

به عنوان فردی که 12  سال در این حوزه فعالیت کرده‌ام , صادقانه می گویم بهترین قراردادهای سئو  برای کارفرمایان قراردادهای بلند مدت سالیانه می باشد در این قراردادها اصولاً بازه ای از زمان  صرف بالا آمدن وب سایت روی کلمات کلیدی و بخش عمده ای در خصوص حفظ سئو اتفاق افتاده می گردد مزیت بزرگ به این طرح پشتیبانی بلند مدت می باشد . 

 آیا شما کلمات کلیدی عمومی مثل " وکیل " را پیشنهاد می دهید؟
مشتریان واقعی شما با عبارت های سه یا چهار سیلابه به شما می رسند .  البته که اگر یک وب سایت روی کلمه وکالت در گوگل دیده شود اعتباری کسب کرده اما این اعتبار منجر به جلب مشتری واقعی نمی گردد .
پیشنهاد ما عبارت های ۳ یا ۴ سیلابه می باشد . 
اصولاً موتور جستجوگر گوگل هر چند وقت یکبار وب سایت خود را از نظر الگوریتمی بازنویسی میکند ؟
گوگل دارای الگوریتم‌های بزرگ و کوچک فراوان می باشد شاید الگوریتم های مهم آن سالانه چهار یا پنج مرتبه تغییر کند اما الگوریتم های کوچک آن ۳۰۰ یا ۴۰۰ مرتبه تغییر پیدا می‌کند . 
آیا شما خرید لینک را پیشنهاد می دهید ؟
مطلقاً خیر
آیا شما سئو انجام شده در گروه شما تضمینی است ؟
بستگی به نوع قرارداد دارد . ولی در اکثر مواقع با توجه به نیاز کاربران به صورت تضمینی کار را انجام می‌دهیم .  البته گارانتی ما گارانتی شماره ۱ گوگل نیست و گارانتی صفحه اول گوگل را داریم
آیا در زمان اجرای سئو وب سایت نیاز به خرید تبلیغات کلیکی است ؟

با توجه به گران بودن تبلیغات کلیکی بسیاری از کسب و کارها سئو را انتخاب می کنند.  استراتژی آنها به این شکل است که یا سئو را انجام می دهیم و یا تبلیغات کلیکی میخریم البته خرید تبلیغات کلیکی از گوگل دارای مزایای بسیار زیادی از جمله عدم از دست دادن زمان و قدرت جلب مخاطب واقعی را به همراه دارد ولی بسیاری از صاحبان وب سایت ها به جهت استراتژی که دارند تمایل به انجام هر دو مورد به صورت همزمان هستند

https://ahrefs.com/blog/local-seo/ 

سئو و بهینه سازی سایت برای صنعت گران اصفهانی

این تایتل کمی عجیب و نامعقول به نظر میرسد ولی پیشنهاد میکنم عجله نکنید و تا آخر مطالعه کنید . اصفهان شهری صنعتی و شاید قطب صنعت این کشور است واضح است در هر بخشی که نگاه کنیم اصفهانی ها سرامد آن هستند مثلا نگاهی به بازار فولاد لوله آجر و سنگ که بیندازیم خواهیم یافت که در دنیای واقعی برترین های این صنایع در همین شهر هستند . اما یک مشکل کوچک وجود دارد و آن این که موتورهای جستجو اهمیتی به این که شما واقعا در دنیای فیزیکی حرفی برای گفتن دارید یا نه ندارند . آنها به سایت شما و معیار های قابل برسی جهت رشد نگاه میکنند و این یعنی اینکه ممکن است و هرگز رنگ و روی آجر را ندیده باشم و کارخانه آجری را هم از کنارش رد نشده باشم ولی یک سایت با محتوای خوب داشته باشم و بالاتر از بسیاری از رقبای واقعی در این کار قرار گیرم . واین یعنی جذب مشتری و پرستیژ کاری بالاتر . از این رو اگر در اصفهان ما برترین برند ها وجود دارند در عمل هم باید همین اتفاق بیفتد .