سئو سایت اصفهان

سئو سایت اصفهان

گروه فنی و مهندسی نشان در راستای بهبود سطح کیفی مشتریان خود پروسه های بهینه سازی و رشد سایت در موتورهای جستجو را با توجه به رویکرد عمومی جامعه به سمت اینترنت به صورت تخصصی انجام میدهد . مشتریان سئو و بهینه سازی ما نه تنها در اصفهان بلکه از نقاط مختلف کشور میباشند . به صورت کلی ما موضوع سئو سایت را یک فرایند دوسویه میدانیم و معتقدیم اگر شرکتی که بهینه سازی سایت خود را به ما واگزار میکند به نتیجه برسد ما نیز به سودآوری میرسیم در غیر این صورت هیج دلیلی ندارد که مجموعه ای که به صورت سنتی دارد به کارش ادامه میدهد هزینه سئو و بهینه سازی را نیز بپردازد . امروزه به صورت عمومی حضور در صفحه اول گوگل باعث اعتبار و افزایش پتانسیل کار میشود و این موضوع روز به روز در حال گسترش میباشد . .

مختصری از بهینه سازی

سئو در اصل بهینه کردن ساختار یک وب سایت منطبق با معیار های یک موتور جستجو می باشد . این که چرا بهینه سازی و سئو در این زمان این مقدار مهم و قابل احترام شده است جوابی بسیار واضح دارد و آن جذب بازدید است . در واقع میتوان گفت سئو بهترین راه جهت جذب مشتری نهایی را هموار میکند . رقابت وب سایت ها روز به روز بیشتر و معیار های موتور های جستجو جهت یافتن وب سایت های خوب و باکیفیت سخت تر و واقعی تر میشود . این یعنی باید کار و تلاش بیشتری انجام داد . اگر در گذشته افراد متقلبی تحت عنوان سئو کار یک سایت را با روش های نامعقول و غیر حرفه ای افزایش رنک و رتبه میدادند امروز دیگر جایی برای آنها نیست .

Awesome Image

سئو کار واقعی کیست !!!!!!

جواب واضح است کسی که به شما ضمانت بلند مدت دهد . این روز ها افرادی هستند که به این شکل فعالیت میکنند . سایت شما را دریافت و عبارات کلیدی را مشخص میکنند در یک بازه 20 روزه سایت شما را با روش های غیر اصولی ارتقاء میدهند و بعد تسفیه حساب میکنند و میروند پی کارشان و بعد از مدتی این سایت دچار افت رنک شده و هرچه با آنها تماس میگیرید تقاضای پول بیشتری میکنند . واضح است این روش بسیار نادرست است و به نوعی با اعتبار و آبروی مشتری بازی کردن به حساب میآید . به نظر بنده که مدت ها در زمینه طراحی سایت در اصفهان فعالیت داشته ام بهترین روش قرارداد های بلند مدت تضمین شده میباشد . به نوعی که من طراح سایت و سئو کار ضمانت دهم تا یکسال سایت شما رنک خود را حفظ و ورودی مشخصی از گوگل دریافت میکنید و هزینه ام را در طول قراردادم دریافت کنم . این روش بدین معنی است که فرد سئو کار باید به شکلی کار کند نه به وب سایت دیگران آسیبی برسد و نه به جیب خودش . یعنی سئوی واقعی .......

Awesome Image

سئو و بهینه سازی سایت برای صنعت گران اصفهانی

این تایتل کمی عجیب و نامعقول به نظر میرسد ولی پیشنهاد میکنم عجله نکنید و تا آخر مطالعه کنید . اصفهان شهری صنعتی و شاید قطب صنعت این کشور است واضح است در هر بخشی که نگاه کنیم اصفهانی ها سرامد آن هستند مثلا نگاهی به بازار فولاد لوله آجر و سنگ که بیندازیم خواهیم یافت که در دنیای واقعی برترین های این صنایع در همین شهر هستند . اما یک مشکل کوچک وجود دارد و آن این که موتورهای جستجو اهمیتی به این که شما واقعا در دنیای فیزیکی حرفی برای گفتن دارید یا نه ندارند . آنها به سایت شما و معیار های قابل برسی جهت رشد نگاه میکنند و این یعنی اینکه ممکن است و هرگز رنگ و روی آجر را ندیده باشم و کارخانه آجری را هم از کنارش رد نشده باشم ولی یک سایت با محتوای خوب داشته باشم و بالاتر از بسیاری از رقبای واقعی در این کار قرار گیرم . واین یعنی جذب مشتری و پرستیژ کاری بالاتر . از این رو اگر در اصفهان ما برترین برند ها وجود دارند در عمل هم باید همین اتفاق بیفتد .